Mgr. Barbora Štempáková

ředitelka 10. základní školy

Jmenuji se Barbora Štempáková, a mé role zastupitelky a ředitelky organizace jsou odrazem mého hlubokého závazku vůči naší komunitě a jejímu rozvoji. Každý den se snažím spojovat své vedení a strategické myšlení, abych podporovala projekty a iniciativy, které posilují sociální, ekonomické a kulturní aspekty našeho města. Moje práce je motivována vírou v sílu spolupráce, inovace a udržitelného rozvoje. Jako zastupitelka se zavazuji k transparentnímu a odpovědnému rozhodování, které slouží zájmům všech občanů. Ve funkci ředitelky se soustředím na vedení naší organizace směrem k efektivní podpoře a realizaci těchto cílů.

Co pro Vás znamená město Most?​

Most je pro mě domov, který mám ráda a nikdy mě nenapadlo bydlet a žít jinde.

Nejraději mám hrad Hněvín. Líbí se mi pohled z něj na celé město. S dětmi trávíme volný čas nejvíc v areálu Matyldy, kde jezdíme na kole a koloběžkách nebo se jen tak jdeme projít. Teď na jaře je hezky všude, kde je zeleň. Té mi v Mostě máme oproti jiným městům opravdu hodně.

Když jsem byla oslovena, zda bych nechtěla kandidovat v podzimních komunálních volbách za politické hnutí ProMOST, neváhala jsem. Jsem patriotem města, ve kterém bydlím se svou rodinou celý život. Ve svém profesním životě se věnuji dětem a budu moc ráda, pokud se mi podaří ovlivnit budoucnost dětí nejen jejich vzděláváním a výchovou ale i tím, že podpořím společně s hnutím ProMOST další rozvoj našeho města nejen na poli školství.