Ing. Václav Zahradníček

náměstek primátora

Jsem Václav Zahradníček, ve svých rolích zastupitele, místostarosty a radního jsem hluboce zavázán rozvoji našeho města a zlepšení života jeho obyvatel. Mé působení v těchto funkcích vychází z pevného přesvědčení, že s proaktivním přístupem, transparentním vedením a neustálým dialogem s komunitou můžeme společně čelit výzvám a vytvářet inovativní řešení pro naše město. Pracuji s cílem posílit naši komunitu, podporovat udržitelný rozvoj a zvyšovat kvalitu veřejných služeb.

Co pro Vás znamená město Most?​

Příjemné místo k životu. Milé vzpomínky na školní a nedospělé časy. Místo mé smysluplné práce.

Hrad Hněvín pro své krásné výhledy, děkanský kostel jako téměř jediná připomínka historického města, Hipodrom a golfové hřiště pro aktivní trávení volného času.

Díky svým dlouholetým zkušenostem z ekonomického i obchodního vedení firem v soukromém sektoru mám příležitost v komunální politice uplatňovat principy hospodárnosti a minimalizace byrokracie.

V tomto volebním období jsem se jako člen rady města Mostu a ředitel Technických služeb města Mostu, a.s. zvoleným za politické hnutí ProMOST, mohl podílet na významných rozhodnutích i činnostech, zlepšujících prostředí v Mostě.

I nadále bych rád přispěl svými schopnostmi k tomu, aby město Most bylo dobré místo pro život.